הובלות תל אביב

מחיר הובלה קטנה

מחיר הובלה קטנהבקשו הצעות מחיר מדויקות, ספרו למוביל בדיוק על הפרטים אותם אתם רוצים להוביל, אם תשמיטו ריהוט מסוים אל תופתעו אם יחייבו אתכם בסכום נוסף.
אם מדובר בסלון או חדר שינה למשל, בדקו את הגודל והודיעו למוביל בעת מתן הצעת המחיר.
בדקו את דרכי הגישה, אם מדובר בריהוט גדול אולי לא יהיה ניתן להוציא אותו דרך הדלת/ מעלית/ מדרגות, במקרה כזה ייתכן ויהיה צורך במנוף.
במידה ויש צורך להוביל את הריהוט במדרגות הודיעו למוביל, כל קומה נוספת היא תוספת של תשלום. גם עבור סידור בתים יש תוספת תשלום.
ענף ההובלה בישראל פועל בהתאם לחוק שרותי ההובלה, וכן בהתאם לתקן הישראלי להובלה של מטען קל הנמצא בפיקוח מכון המתכות שפועל בטכניון בחיפה.
משאית להובלות קלות או טנדר יעשו עבורכם את העבודה.
 האם יש צורך בפירוק? במידה וכן מי אחראי על הפירוק? פירוק והרכבה ניתנים ע"י מובילים בתוספת תשלום.
 בדקו אם המוביל שברשותו ביטוח הובלות, בקשו לדעת עד איזה סכום הוא מבוטח ובקשו לראות תעודה! במיוחד כאשר מדובר בפריטים בעלי ערך סנטימנטאלי ובפריטים יקרים.
 אל תשכחו לבדוק את דרכי הגישה במקום שאליו אתם מעבירים את הריהוט: דלתות, מעלית.
 ארזו את הריהוט מראש, פריטים קטנים שבירים מומלץ לקחת באופן אישי.

לחברות הובלות להובלות קטנות ניסיון רב וצוותים מיומנים בביצוע העבודות לקוחות. כמו כן,  חברת הובלות למטענים קלים מומחים לבצע את הפעולות במיומנות. היא נדרשת לכוח עבודה מומחה ומיומן לציוד טכני מתאים ובמקרים בהם נדרשת תנועה בטוחה .

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support